انجمن برنامه نویسان البرز

تبلیغات

تشکرهایی که دنیای تو را عوض میکنند!

تشکرهایی که دنیای تو را عوض میکنند!


تقریبا پارسال بهار دسته جمعی تصمیم گرفتیم که البرزکد را راه بیندازیم. امروز که یک سال گذشته، تجربه های خیلی زیادی از البرز کد به دست آورده ام. قدم به قدم با شما جلو آمده ام. دوست های خیلی زیادی پیدا کرده ام. تشکر من را به این خاطر که همیشه مقالات ما را خوانده اید، بپذیرید.

روز اولی که البرزکد را با همسر و برادرم ساخیتم، به این فکر بودم که بعد از برندسازی، آموزش ها را بفروشیم. کلی پیش رفتیم. تصمیم گرفتیم رایگان کار کنیم. بعضی وقت ها دست از این تصمیم برداشتیم. بعضی وقت ها، در کامنت ها فحش خوردیم، بعضی وقت ها تشکر شندیم و کلی داستان های دیگر که حتی فکرش را هم نمیکردیم.

این اواخر، فشار زندگی اینقدر زیاد شده بود که فکر و ذکرم شده بود اینکه حداقل، هزینه های سایت را از طریق خودش در بیاورم. فرم حمایت مالی گذاشتم. آموزش غیر رایگان قرار دادم و و و… و هیچ کدامش هیچ درآمدی برایم به همراه نداشت.

کمی نا امید شدم. به خودم گفتم دیگر پست بی پست.

این داستان، وقتی پر رنگ تر میشد که به خاطر کم لطفی بعضی از دوستان که حتی زحمت سرچ در گوگل را برای پیدا کردن راه حل مشکلات به خودشان نمیدادند، نا امید و خسته میشدم.

امروز به طور اتفاقی به ایمیل سایت سر زدم. و همه چیز از اینجا شروع شد.

یک نامه داشتم از یک دوست عزیز. یک دوست عزیز به اسم حسین که یک نامه تشکر برایم فرستاده بود. به خاطر مطالب سایت.

اما چیزی که بیشتر از همه توجهم را جلب کرد، متن قشنگ و پر از لطفش برای من بود. واضح بود که این مقاله را خوانده. برایم نوشته بود که حالا من هم برای او، مثل “سجاد زارع” هستم. دوستی که برنامه نویسی را به خود من یاد داد.

باور کنید فکرش را هم نمیتوانید بکنید که این جمله چقدر به من چسبید و چقدر انگیزه ادامه آموزش ها را در من زنده کرد.

ممنونم حسین عزیزم. به خاطر این تشکر زیبایت که کلی حال و هوای من را عوض کرد.
کلمات کلیدی :

نظر بدهید

7 دیدگاه برای “تشکرهایی که دنیای تو را عوض میکنند!

 • احمد ایرانپور گفته
  16 جولای 18

  با درود بر استاد صبویی
  من از موقعی که با سایت شما آشنا شدم یعنی تقریبا همون اول کار برنامه نویسی به این امید بودم که بتونم در برنامه نویسی به تسلط و استادی شما برسم.نه تنها من بلکه فکر میکنم خیلی از دوستان شما را الگویی برای برنامه نویسی میدونند.

  • علیرضا صبوئی گفته
   16 جولای 18

   احمد عزیزم ممنون. شما همیشه به من لطف داشتید. از همان روزهای اول

 • Yasin گفته
  16 جولای 18

  استاد صبوئی ما همه از شما متشکریم برای سایت و اموزش های رایگان و خودم در یک جا رایگان کار میکردم و فحش میشنیدم و خیلی ناراحت میشدم ولی زمانی رسید فقط یک نفر تشکر کرد اون روز انرژی گرفتم که کلی پست گذاشتم و پر کردم و من میتوام به شما بگم این همه اموزش و رایگان و به این زیبایی و قابل فهم وجود نداره و من تا حالا پیدا نکردم و استراحت واقعا برای شما نیازه و من یکی که خیلی تشکر میکنم و مطمئنم در اینده بیشتر متشکر شما خواهم بود چون تنها سایت رایگان و خوب و قابل فهم بود که من پیدا کردم و ممنونم از اموزشهایتان😗☺

  • علیرضا صبوئی گفته
   16 جولای 18

   ممنونم یاسین عزیزم

 • احمد شاه پوری گفته
  16 جولای 18

  من هم از شما بسیار متشکرم به دلیل اینکه دنیای جدیدی در برنامه نویسی برای من باز کردید چیز های از شما آموختم که به طور معمول به وبه سختی در اینترنت با مدت خیلی زیاد و غیر اصولی شاید می توانستم یاد بگیرم.
  عجرکم عند الله

 • AmiR گفته
  16 جولای 18

  استاد صبویی واقعا تکی، من آموزش زیاد دیدم ولی هیچ کدوم به سادگی و پرباری آموزش های سایت شما نبوده تدریس و بیانت عالیییییه. واقعا خسته نباشین❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • علیرضا صبوئی گفته
   16 جولای 18

   ممنونم از این همه انرژی امیر عزیزم