انجمن برنامه نویسان البرز

تبلیغات

آشنایی با مخابره در وردپرس

آشنایی با مخابره در وردپرس


در جلسه قبل درباره تنظیمات وردپرس صحبت کردیم و خیلی نکات مفیدی درباره این تنظیمات یاد گرفتیم. در این جلسه از آموزش وردپرس میخواهیم درباره مخابره در وردپرس صحبت کنیم . خیلی از سایت ها مانند سایت های خبری یا سایت های که میخواهند از سایت های دیگری لینکی قرار دهند در سایتشان نیاز دارند دائما سایت های مختلف را چک کنند و اگر مطلب جدیدی بود آن مطلب را سریع در سایت خود انتشار دهند . وردپرس یک امکان جالب برای این افراد دارد به نام مخابره که عملکرد آن را در ادامه توضیح خواهیم داد.

برای استفاده از امکان مخابره در وردپرس وارد پیشخوان وردپرس شده و از نوار ابزار سمت راست ابتدا گزینه “ابزارها” و سپس زیر گزینه “ابزار های در دسترس” را انتخاب میکنیم

آشنایی با مخابره در وردپرس

موس را روی دکمه “مخابره کنید” قرار دهید و کلید سمت چپ موس را پایین نگهدارید و آن را بکشید و در نوار علاقمندی (Bookmark) مرورگر رها کنید.

آشنایی با مخابره در وردپرس

پس از این کار هرگاه صفحه یا مطلبی از سایت دیگری که به نظرمون جالب آمد و خواستیم آن مطلب را در سایت خود منتشر کنیم کافی است روی دکمه “مخابره کنید” در نوار علاقمندی ها (Bookmark) در مروگر خود کلیک میکنیم .

فرض کنید من از یکی از مطالب سایت البرز کد خوشم آمده و به نظرم مطلب جالبی است و میخواهم آن را در سایتم انتشار دهم دکمه “مخابره کنید” کلیک میکنم با این کار در صفحه مطلبی که در آن هستم یک لایت باکس باز میشود مانند عکس پایین

آشنایی با مخابره در وردپرس

همانطور که در تصویر ملاحظه میکنید این لایت باکس بسیار شبیه به صفحه نوشته در وردپرس می باشد . نام مطلبی را که میخواهیم مخابره کنیم در جای عنوان مطلب ما قرار گرقته است میتوانیم مطلب را به دسته خاصی متصل کنیم و یا برای مطلب برچسب بزنیم یا مانند نوشته معمولی ساختار آن را تعیین کنیم و یا در قسمت ویرایشگر متن ، متن مورد نظر خود را وارد کنیم و همانطور که مشاهده میکنید کینک مطلب مورد نظر ما در نوشته درج شده است. در انتها دکمه انتشار رو میزنیم و مطلب روی سایت منتشر میشود. در تصویر پایین میتوانید نتیجه کار را مشاهده نماید.

آشنایی با مخابره در وردپرس
کلمات کلیدی : آموزش وردپرس

نظر بدهید

یک دیدگاه برای “آشنایی با مخابره در وردپرس

  • علی گفته
    ۱۲ اردیبهشت ۹۶

    بسیار عالی بود. ممنون از مطلب مفیدتان